Dzień otwarty w szkole

Sobota 7 marca 2020 roku była w naszej szkole Dniem Otwartym dla przyszłych pierwszoklasistów. Po powitaniu przez Panią Dyrektor i krótkim przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klas trzecich z wychowawcami nasi mali goście wraz z rodzicami oglądali szkołę, a przede wszystkim brali udział w przygotowanych dla nich zajęciach. Bawili się i uczyli pod okiem nauczycieli i uczniów. Między innymi poznawali tajniki programowania robotów, ćwiczyli się w pisaniu i rysowaniu na tablicy multimedialnej, doskonalili język angielski, prowadzili obserwacje przyrodnicze, wykonywali doświadczenia fizyczne i chemiczne, grali w gry matematyczne. Wielu rodziców wykorzystało sobotnie przedpołudnie do rozmów z nauczycielami i zapisania dzieci do naszej szkoły. Odwiedzającym dziękujemy za wizytę. Zaangażowanym nauczycielom i uczniom za przygotowanie zajęć.

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu