ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Inwazja kolorów 2023

22 czerwca 2023r. Samorząd Uczniowski w podziękowaniu za wspólnie przepracowany rok zaprosił całą społeczność szkolną na świętowanie ostatniego dzwonka.

Czytaj więcej...
Podczas piątkowego uroczystego zakończenia zajęć w roku szkolnym 2022/2023 miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie. Uczniowie tworzący poczet sztandarowy (Kuba, Hania, Martyna) przekazali sztandar swoim młodszym kolegom (Mikołajowi, Justynie, Weronice). Przypominamy jak to było od początku z przekazywaniem sztandaru w naszej szkole.
Czytaj więcej...

zakończenie klas 1-3

Uroczyste zakończenie zajęć w klasach 1-3 to jak zawsze wielkie wydarzenie. Dla klas pierwszych – bo nigdy tego wcześniej nie przeżywali. Dla klas trzecich – bo za rok będą uczestniczyli już w akademii dla klas starszych.

Czytaj więcej...
Dańdówka rulez
 
W piątek 16 czerwca w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu na Osiedlu Kalinowa odbył się wernisaż wystawy wieńczącej roczny projekt edukacyjno-artystyczny dla młodzieży.
Czytaj więcej...
Nasi uczniowie na Gali Mistrzów
 
15 czerwca 2023 r. nasi uczniowie Kacper Łysiak z klasy 3a i Mikołaj Żurek z klasy 7a podczas Gali Mistrzów odebrali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Sosnowiec, Pana Zbigniewa Byszewskiego nagrodę za szczególne osiągnięcia. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
Czytaj więcej...