ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Dnia 20 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się VII Szkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej.

Po raz pierwszy w festiwalu udział wzięli nie tylko uczniowie klas I-III, ale także klas starszych – IV - VI.

 

 

Czytaj więcej...

24 maja uczniowie klas 7 z wychowawcami i rodzicami pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Jako główny punkt programu zwiedziliśmy ogród zoologiczny gdzie znajduje się 14 tys. zwierząt w tym 10 tys. gatunków.

Czytaj więcej...

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisany jest apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień ten jest znakomitą okazją, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Patriotyzm i Ojczyzna.

Czytaj więcej...

Dnia 26 kwietnia 2018r. 34 uczniów naszej szkoły z klas II-VI wzięło udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego, pt. 'Melting Pot'. Uczniowie zmagali się z różnymi rodzajami zadań, musieli wykazać się dobrą znajomością słownictwa i gramatyki, a także umiejętnością rozumienia tekstu czytanego.

Czytaj więcej...