ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Po raz kolejny nasza szkoła weźmie udział EU Code Week, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. Jest to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

19 czerwca 2019 roku nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Klasy 7 zaprezentowały krótkie przedstawienie, dołączyły się również klasy 8, które żegnały się z naszą szkołą. Chwila ta okazała się wzruszająca szczególnie dla uczniów ostatni raz odbierających w naszej szkole świadectwa oraz ich wychowawców, rodziców, nauczycieli.

 

 

Czytaj więcej...

Dnia 15 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu odbył się Festyn Wakacyjna pora” zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29. Koordynatorem imprezy była pani Beata Nowak–Dziudzi.

 

 

 

Czytaj więcej...

W nocy z dnia 31 maja na 1 czerwca  odbyła się impreza szkolna pod hasłem  „Noc w szkole czyli Dzień Dziecka inaczej”, w której udział wzięła grupa 46 uczniów z klas 1-3.

 

 

 

Czytaj więcej...

1 czerwca, tak jak co roku, wychowawcy i rodzice nie zapomnieli o swoich Milusińskich. Nauczyciele przygotowali dla swoich konkurs plastyczny i rozgrywki sportowe, natomiast rodzice kiełbaski z grilla.

 

 

Czytaj więcej...

3 ostatnie dni maja klasy 8 spędziły na wycieczce w górach. W środę w drodze do Zakopanego pierwszym punktem programu był rejs widokowy po jeziorze Czorsztyńskim oraz zwiedzanie zamku w Niedzicy. Wieczorem w miejscu zakwaterowania po obiadokolacji odbył się uroczysty komers.

 

 

Czytaj więcej...