Regionalny Konkurs Ekologiczny Klas Trzecich „Bieg po zieloną gałązkę”

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas trzecich.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zmieniono formułę konkursu.

ZADANIE KONKURSOWE:

• Przygotowanie prezentacji np. w programie PowerPoint zawierającej opis zaplanowanej trasy „Biegu po zieloną gałązkę” po jednym z wybranych parków narodowych w Polsce. W prezentacji należy uwzględnić walory przyrodnicze parku, w tym różnorodność roślin i zwierząt w nim występujących. Prezentacja powinna zawierać maksymalnie 20 slajdów. Można ją wykonać indywidualnie lub w grupach 2-3 osobowych.
  • Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Plik z pracą należy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem, nazwę szkoły według wzoru: Jan Kowalski_SP29 Sosnowiec
  • W informacji mailowej należy podać imię i nazwisko opiekuna – nauczyciela oraz dane teleadresowe szkoły
  • Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac w celu promocji konkursu.
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz przesłane do szkół.
  • Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, a ich opiekunowie listy gratulacyjne.
  • Organizatorzy konkursu zapewniają potwierdzenia uczestnictwa w konkursie wszystkim uczniom i ich opiekunom.
  • Prace prosimy nadsyłać do 10 maja 2021 roku.

Organizatorzy:
Ewa Węgrzyńska
Teresa Bernat
Anna Bierzyńska

Zaproszenie do Regionalnego Konkursu Ekologicznego Klas Trzecich „Bieg po zieloną gałązkę”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych