→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Nasza szkoła wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Projektanci edukacji”

W listopadzie 2019 nasza szkoła zgłosiła swój projekt matematyczny „Mamy w planie wielkie granie” do Ogólnopolskiego Konkursu „Projektanci edukacji”.

Tegoroczna, 10. edycja konkursu okazała się rekordowa pod względem liczby nadesłanych pomysłów. Nadeszło ich aż 887. Do kreatywnej rywalizacji uczniowie przystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz wszystkie klasy szkoły ponadpodstawowej.

7 stycznia w siedzibie Nowej Ery odbyło się posiedzenie jury, które wyłoniło 60 zwycięskich pomysłów na projekty edukacyjne – po 20 w każdej kategorii. Nasz projekt znalazł się w szczęśliwej grupie laureatów nagrodzonych przez Jury i otrzymał grant w wysokości 1000 zł na jego realizację.

Link do wyników projektu:

https://projektanciedukacji.pl/konkurs/aktualnosci/rozstrzygniecie-i-etapu-konkursu

Link do naszego nagrodzonego projektu:

https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=9380

 

p. Ewa Węgrzyńska