Tak świętowaliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada w naszej szkole obchodziliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania - uczenia się matematyki. Zachęcała ona do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny sposób.

Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była na lekcjach matematyki w klasach 4-8 w niecodzienny sposób – podczas różnorodnych zabaw i gier. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat uczestniczą w obchodach tego święta.

W tym roku postawiliśmy na gry edukacyjne offline i online z tabliczką mnożenia w roli głównej.

Gry i zabawy dostarczyły wszystkim wiele emocji i pozwoliły przez zabawę utrwalić tak potrzebną na co dzień bohaterkę tych gier, czyli tabliczkę mnożenia.

Tak świętowaliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Tak świętowaliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaTak świętowaliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia