20 - 24 listopada - Tydzień Życzliwości w naszej szkole

1 dzień – DZIEŃ UŚMIECHU ( 20.11.2023)

Akcja – Ubierzmy się na żółto ( można mieć przypinkę, jakiś widoczny element z kolorem żółtym na sobie)

Akcja – „Zróbmy sobie fotę” – Zdjęcie każdej klasy z jak najszerszym uśmiechem

2 dzień – TABLICA MIŁYCH SŁÓWEK ( 21.11.2023)

W tym dniu na kartonie: ZATRZYMAJ SIĘ KOLEGO, NAPISZ COŚ MIŁEGO” każdy uczeń , nauczyciel będzie mógł napisać miłe słowa do kolegów, koleżanek i pracowników szkoły

3 dzień – URUCHAMIAMY SKRZYNKĘ NA ŻYCZLIWE LIŚCIKI Z MIŁYM PRZEKAZEM ( 22.11.2023)

Tego dnia na korytarzu szkolnym zostanie wystawiona: ŻYCZLIWA SKRZYNKA” na karteczki, gdzie uczniowie będą mogli napisać miły przekaz o każdym koledze/koleżance ze swojej klasy.

Piszemy tyle liścików ile mamy kolegów/koleżankę w klasie np., Ania z 4a jest zabawna i ma dużo energii

PAMIĘTAJ! – liściki niech będą kulturalne!

UWAGA! – liściki zostaną rozdane przez wolontariuszy następnego dnia

4 dzień – DZIEŃ OKAZYWANIA ŻYCZLIWOŚCI – „ Weź spróbuj a znajdziesz się wśród życzliwych!”( 23.11.2023)

Tego dnia zostaną wywieszone na drzwiach każdej z sal karteczki z fiszkami do zerwania. Każdy uczeń będzie mógł wybrać sobie fiszkę by móc  powiedzieć komuś coś miłego i znaleźć się wśród grona życzliwych osób.

5 dzień – PODSUMOWANIE AKCJI Tydzień życzliwości( 24.11.2023)

Wywieszenie plakatów przygotowanych przez uczniów.

PRZYTULASY – tego dnia podejdźmy do każdego i przytulmy go.

Pamiętaj! Każdy ma swoje granice! Zanim przytulisz – zapytaj czy możesz to zrobić!

Udanej zabawy życzy pedagog szkolny z wolontariuszami

20 - 24 listopada - Tydzień Życzliwości w naszej szkole        20 - 24 listopada - Tydzień Życzliwości w naszej szkole