Opiekunowie Spółdzielni Uczniowskiej "Łakomczuch"

P. Agnieszka Sobczyk i P. Beata Nowak - Dziudzi

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch" jest organizacją prowadzoną przez uczniów pod opieką nauczycieli - opiekunów. Została założona w 2004 roku.

Działa na podstawie statutu uchwalonego prze Walne Zgromadzenie. Spółdzielnią kieruje Rada Nadzorcza, a podejmowane decyzje wprowadza w życie Zarząd Spółdzielni.

Nad właściwym przebiegiem prac SU czuwa komisja rewizyjna.

Głównym celem działalności SU jest propagowanie idei spółdzielczości polegającej na jednoczeniu indywidualnych działań dla wspólnego dobra.

Podstawą jej działalności jest prowadzenie sklepiku uczniowskiego. Co roku sprzedają w nim uczniowie klas III-VIII.

Sklepik jest czynny na każdej przerwie. Jak do niego trafić? Bardzo prosto, ponieważ mieści się na parterze.

Ceny naszych towarów nie są wygórowane, więc każdy ma szansę coś kupić.

Co robimy z zarobionymi pieniędzmi? Przeznaczamy je na potrzeby szkoły i członków spółdzielni.

SUKCESY "ŁAKOMCZUCHA"

sukcesy spółdzielni uczniowskiej