Nasza Szkolna Telewizja

Nasza Szkolna Telewizja to na dzisiaj jeszcze okazjonalne informacje. Ważne, ciekawe, …

Mają zastępować zwykłe monotonne plakaciki. Lektorami są zawsze, mamy nadzieję że to widzieliście, uczniowie. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie przez nich tekstów. No i nagrywanie i montowanie filmików. To przed nami. Tak jak ogłoszenie o naborze do roli czytającego i piszącego.

Opiekunem Naszej Szkolnej Telewizji jest Pan Mariusz Mike

Rok szkolny 2023/2024

"I już po egzaminach". Byliśmy gdy zaczynali, byliśmy gdy skończyli. Popatrzcie i posłuchajcie. Koniecznie!

Byliśmy na rozpoczęciu egzaminów ósmoklasisty. Popatrzcie jak było.

XIV Plener Malarski "Wiosna pędzlem malowana"

W pełnej klasie - wernisaż wystawy

Tak jak zapowiadaliśmy kolejnym gościem Justyny w programie To lubię ... był Kacper Łysiak. Jak zwykle polecamy i zapraszamy do oglądania NST29. Warto!

Nasza Szkolna Telewizja 29 zaprasza na kolejny odcinek programu To lubię ... Polecamy jak zawsze gorąco. Warto

Sukces Nicoli Gałuszki uczennicy klasy 8a

Dzień, w którym warto świętować - życzenia od NSZT

Sukces Weroniki Bereszko uczennicy klasy 8a

Rozmowa z Panią Dyrektor

Kolejny odcinek programu Pięć pytań do ... Tym razem Tomek rozmawia z Panią Beatą Nowak-Dziudzi. Nasza Szkolna Telewizja poleca

Trzeci program Justyny Dąbrowskiej z cyklu To lubię

Drodzy uczniowie. Do 15 stycznia zostało kilka dni. Warto sobie przypomnieć

Od Naszej Szkolnej Telewizji 29 na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i nowy 2024 rok

Tym razem zapraszamy na kolejny program z cyklu "Pięć pytań do ...". Naszym gościem była Pani Katarzyna Zając z Warsztatu Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta. Naprawdę warto!

Zapraszamy na drugi odcinek programu Justyny Dąbrowskiej "To lubię". Polecamy z pełnym przekonaniem. Warto zobaczyć i posłuchać. Dla niecierpliwych - to tylko 8 minut

Nasza Szkolna Telewizja 29 zaprasza na pierwszy odcinek nowego programu "To lubię"

Wywiad z Poliną i Ariną

O tym co nowe w naszej szkole

Filmowa relacja z akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Szkolne informacje - zapowiedź obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole

Nasza Szkolna Telewizja z wizytą u Pani Katarzyny Wanic - Naczelnika Wydziału Edukacji

Pięć pytań do ... - kolejny odcinek

Pięć pytań do ... Dzisiaj do Przewodniczącej Rady Rodziców

Pasowanie na Ucznia

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie na Ucznia

SP29TV - "Pięć pytań do .." Dzisiaj do nowej Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

Tak było dzisiaj (30 września) w Naszej Szkole. Rzeczywiście Razem możemy więcej.

Uczniowska samorządność w praktyce - wybory

Zapraszamy do współtworzenia Nasze Szkolnej Telewizji

Londyńskie wspomnienia