Certyfikat programu Szkoła Promująca Zdrowie

Wielka radość dla całej społeczności szkolnej.
Mamy potwierdzenie, że nasza praca jest wysoko oceniana.

OTRZYMALIŚMY PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE - KRAJOWY CERTYFIKAT „SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE”

Z ogromną satysfakcją informujemy, że po raz drugi otrzymaliśmy w grudniu 2020 r. Krajowy Certyfikat „SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE” i po raz drugi Szkoła została wpisana do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

W dniach 14 i 16 września 2020 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyły się posiedzenia Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z wirusem Covid-19, w tym roku spotkania były w formule online.

Podczas spotkań członkowie Kapituły zapoznali się z wymaganą dokumentacją nadesłaną przez przedszkola i szkoły ubiegające się o Krajowy Certyfikat. Wnioski nadesłano z następujących województw: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego. Otrzymały one rekomendację wojewódzkich koordynatorów sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie.

Po wnikliwej analizie przedstawionej przez osoby oceniające wnioski oraz wysłuchaniu opinii wojewódzkiego koordynatora, w wyniku głosowania, Kapituła podjęła decyzję o udzieleniu naszej szkole rekomendacji.

Dziękuję całej Społeczności szkolnej: Dyrekcji, Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom administracyjnym oraz wszystkim, którzy pracowali na nasz sukces.

Ewa Węgrzyńska

Certyfikat programu Szkoła Promująca Zdrowie Certyfikat programu Szkoła Promująca Zdrowie