Ważna informacja

„Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas - nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.”

Thomas Dreier

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie

Zgodnie z najnowszym komunikatem MEN wkrótce zostaną przywrócone zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla uczniów klas 1-3, konsultacje dla uczniów klas ósmych, zajęcia rewalidacyjne a w późniejszym czasie również konsultacje dla uczniów pozostałych klas.

Wszystkie zajęcia mają charakter dobrowolny a ich wymiar zależeć będzie od potrzeb ucznia i możliwości szkoły. W dalszym ciągu jako podstawowe i obowiązkowe będzie prowadzone kształcenie zdalne. O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Bardzo dziękujemy za współpracę, wyrozumiałość i wsparcie.

Z całego serca życzymy zdrowia, cierpliwości i znajdowania radości w każdym dniu. Bardzo za Wami tęsknimy.

Beata Lubieniecka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Sosnowcu