→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Strona startowa

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Wreszcie, po dwóch latach pandemicznych ograniczeń, mogliśmy razem przeżywać zakończenie roku szkolnego.
Najpierw pożegnanie klas ósmych i zakończenie roku dla klas 4-7.
Było uroczyście. Hymn, przekazanie sztandaru uczniom klas siódmych przez ich starszych kolegów. Wręczenie nagród uczniom, którzy osiągnęli wyniki powyżej średniej 5,0 i uzyskali wzorową ocenę zachowania, a także uczniom za osiągnięcia przedmiotowe. Przemówienie Pani Dyrektor, podziękowania od uczniów i rodziców. Pożegnanie nauczycieli odchodzących z pracy w naszej szkole.
A później wielce zabawne przedstawienie, w którym wystąpili uczniowie klas siódmych i ósmych. Świetnie dobrany tekst i piosenki połączone z grą aktorów powodowały, że co rusz widownia wybuchała radosnym śmiechem i brawami.
Po przerwie, gdy uczniowie klas 4-8 udali się do swoich sal by odebrać świadectwa,  też było uroczyście – zaśpiewaliśmy hymn, był sztandar, nagrody z rąk Pań Dyrektor odebrali najlepsi uczniowie klas 1-3.
A później już barwny i wesoły występ naszych najmłodszych uczniów pod czujnym okiem wychowawców. I brawa zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców i nauczycieli.
Na koniec wszyscy udali się do sal, by odebrać świadectwa i rozpocząć tak długo oczekiwane wakacje.