→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Pho3nix Kids

 

DRODZY UCZNIOWIE ZACZYNAMY JUŻ DZIŚ REJESTRACJĘ DO KONKURSU  NA KROKI W APLIKACJI MOBILNEJ PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli uczeń ma przypisaną błędną szkołę lub nie przypisał szkoły w ogóle, powinien się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przypisania go do właściwej szkoły.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI NA ZDJĘCIU

Szkoła jest widoczna i możliwa do wyboru w aplikacji mobilnej w ciągu 48h od zarejestrowania placówki do konkursu. Jeśli zauważysz, że Twojej szkoły nie ma na liście do wyboru w aplikacji, koniecznie daj nam znać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.