→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Nasza szkoła weźmie udział w konkursie na kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids

Akcja rejestracyjna ruszy pełną parą już 4.01.2022! Czekajcie na informacje !

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów. Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

CEL CHARYTATYWNY - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

1 AKTYWNY UCZEŃ W KONKURSIE = 5 zł na konto WOŚP

Fundacja Pho3nix premiuje rejestrację każdego ucznia do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, przypisanego do szkoły, który w terminie trwania rywalizacji, tj. 24.01 – 6.02.2022 wykona co najmniej 1000 kroków, wpłatą 5 PLN na rzecz WOŚP.