→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Dzisiaj (10 listopada) uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.
Zaczęło się od spotkania uczniów klas 1-5. Najpierw wspólnie odśpiewaliśmy pełną wersję naszego hymnu państwowego. Później mieliśmy wielką przyjemność zobaczyć przedstawienie Dzieci z Wrześni przygotowane przez uczniów klas trzecich i ich wychowawczynie.
Czytaj więcej...

W dniach 16-18 listopada chętni uczniowie klas 1-8 przystąpili do konkursu w kategoriach: Skrzat, Beniamin i Junior - treści oraz zadania dostosowane były do wieku oraz umiejętności uczestników. Uczniowie biorący udział w konkursie będą mogli sprawdzić swój wynik na platformie www.dzwonek.pl, po zalogowaniu się na konto (loginy i hasła otrzymali rodzice przez dziennik elektroniczny).

Czytaj więcej...
Zapraszamy Rodziców do wzięcia udziału w darmowym webinarze Fundacji Dbam i Mój Zasięg
TEMAT? W jaki sposób budować dobrą relację z dzieckiem, aby przeciwdziałać problemowi depresji?
Czytaj więcej...

Już wkrótce uczniowie klas 1-8 przystąpią do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr 2021".  Plakat zawiera zmienione daty konkursu. Uczniowie i rodzice otrzymają szczegółowe informacje przez dziennik elektroniczny. Już dziś trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Czytaj więcej...

Zostań wolontariuszem WOŚPDziękujemy, że chcesz z nami grać i w czasie najbliższego Finału zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje jak zostać wolontariuszem/wolontariuszką WOŚP.

 

 

 

Czytaj więcej...