→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

18 maja społeczność uczniowska przystąpiła do  corocznej akcji sadzenia roślin rabatowych w ogródku przyszkolnym. Kwiaty zostały podarowane przez  uczniów i rodziców. Dzięki tej, kolejnej już akcji nasz przyszkolny ogródek stał się jeszcze piękniejszy i  barwny.

Czytaj więcej...

12 maja w naszej szkole odbyła się 4 edycja konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom”.

Uczestnicy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI.

Czytaj więcej...

Książka - mój przyjacielSamorząd uczniowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu Książka - mój przyjaciel. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz liczymy na Waszą obecność podczas wspólnych zabaw na sali gimnastycznej w dniu 27 maja 2022r.

 

 

 

Czytaj więcej...

2 czerwca – czwartek godz. 8:00

  • część teoretyczna
  • część praktyczna

 WARUNEK KONIECZNY:

Ukończone 10 lat w dniu egzaminu oraz odbyte obowiązkowe przygotowanie do egzaminu w ramach zajęć techniki.

Informacji udziela i zapisy przyjmuje Barbara Dec

Przekazanie sztandaruNie było nikogo z naszej szkolnej społeczności, kto nie poczuł wzruszenia i radości uczestnicząc w najważniejszym wydarzeniu nie tylko tego roku szkolnego. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, który prowadził nabożeństwo, poświęcił sztandar, który pochylili przed Nim rodzice.

 

 

Czytaj więcej...

8 kwietnia przeprowadzony został pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 29 w Sosnowcu konkurs Mistrzów Klocków. Uczestnicy zmierzyli się z najsłynniejszymi klockami na świecie - klockami Lego. Naszym gościem specjalnym był pan Damian Krępa - miłośnik muzyki znany jako Bas Tajpan. Pan Damian w I edycji konkursu Lego Masters dotarł do finału i zajął 2 miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia