→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Dzień Dziecka

Tak jak każdego roku wychowawcy i rodzice nie zapomnieli o tym szczególnym dniu swoich Milusińskich. Nauczyciele przygotowali dla dzieci gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne – rysowanie kredą, papierowy dywan oraz malowanie na folii. Rodzice przygotowali dla dzieci kiełbaski z grilla. Wszystkie atrakcje odbywały się przy znajomych dzieciom dźwiękach muzyki, dzięki czemu wspólna zabawa była jeszcze przyjemniejsza. Każda klasa z okazji Święta Dzieci otrzymała od Pań Dyrektor słodycze.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka