→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

11 i 12 maja zajęcia edukacji przyrodniczej w klasach 2a i 2b poprowadziła Pani pedagog Agnieszka Omirska. Dzięki uprzejmości MBP – Filia nr 2 w Mysłowicach, został wypożyczony Teatrzyk Kamishibai. Przedstawił on historię pewnej dziewczynki o imieniu Aisza, mieszkającej w Afryce. Opowieść poruszyła problematykę obecnej sytuacji związanej ze zmieniającym się klimatem naszej planety oraz nawiązała do tematyki oszczędzania wody. Dzieci rozmawiały również o tym, co mogą zrobić, żeby wodę oszczędzać.

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai

"Po drugiej stronie gór" z Teatrzykiem Kamishibai