→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Drodzy uczniowie

Drodzy uczniowie 

Jak już wiecie wkrótce znów się spotkamy w szkole. Będziemy się mijali na szkolnych korytarzach, spędzali czas na zajęciach lekcyjnych w salach i jeśli pogoda pozwoli na naszym pięknym terenie wokół budynku.

Wracajcie i cieszcie się z nami tymi dniami, które pozostały do końca roku szkolnego.

Nie obawiajcie się powrotu. Nie zasypiemy Was klasówkami i sprawdzianami. Nie będzie pytania non stop.

Chcemy się z Wami przede wszystkim spotkać i wrócić do relacji, które nas łączyły przed nauczaniem zdalnym. Tych, które budowaliśmy przez tak długi czas i tych, dzięki którym wszyscy mówiliśmy NASZA SZKOŁA.

Czekamy na Was.

Przed powrotem prosimy tylko, byście zerknęli dla przypomnienia do obowiązującego w naszej szkole Regulaminu Funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 29 w Sosnowcu podczas epidemii COVID - 19. Jest dostępny na stronie internetowej naszej szkoły. 

Beata Lubieniecka  

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29

w Sosnowcu