Informacja - nauka w trybie zdalnym

Informuję, że na podstawie

Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

od 22 marca do 11 kwietnia 2021 roku

naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie

wszystkich klas.

W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, będziemy organizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Konsultacje dla uczniów klas ósmych będą organizowane jak dotąd.

Beata Lubieniecka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Sosnowcu