→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

Informuję, że na podstawie

Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

                                                                                  od 22 marca do 11 kwietnia 2021 roku

                                                                      naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie

                                                                                                wszystkich klas.

 W tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, będziemy organizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

 Konsultacje dla uczniów klas ósmych będą organizowane jak dotąd.

                                                                                             Beata Lubieniecka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 w Sosnowcu

FlySkyCzym jest urządzenie interaktywne FlySky? W prostych słowach: jest to interaktywna pomoc dydaktyczna przeznaczona do zabaw ruchowych oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych i ćwiczeń dla dzieci. Zapewnia zabawę połączoną z nauką, wpływa na pozytywny rozwój dużej motoryki, koordynacji wzrokowej, ruchowej, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji.  Gry i zabawy ruchowe pozytywnie wpływają również na pracę w grupie oraz wyrabianie w dzieciach zdrowych nawyków ruchowych. Jesteśmy przekonani, że urządzenie interaktywne FlySky zapewni dzieciom  doskonałą naukę i zabawę !!!.

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa nr 29 w Sosnowcu wsparła 29.finał WOŚPZ wielką radością informujemy, że w pięciu sztabowych puszkach stacjonarnych zebrano kwotę 817 zł 83 gr, natomiast w eSkarbonce znalazło się 1180 zł. Pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Łącznie zebraliśmy kwotę 1997 zł 83 gr.

 

Czytaj więcej...
Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka21 stycznia klasy 2a i 3a wzięły udział w zajęciach edukacyjnych "Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka". Zajęcia poprowadził Inspektor Ruchu Drogowego, z którym w sali lekcyjnej połączono się na dużym ekranie za pomocą platformy Teams. Uczniowie bardzo chętnie i aktywnie wzięli udział w zajęciach, podczas których wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szkoła Krokodylka Tirka jest inicjatywą Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego skierowaną do najmłodszych uczestników ruchu drogowego. 
 
 
Czytaj więcej...