Nasza szkoła w 31. Finale WOŚP

Nauczyciele naszej szkoły tak jak każdego roku, bardzo aktywnie włączyli się w tegoroczną akcję.
Odwiedzający halę wzięli udział w prowadzonych przez nas zajęciach z robotyki, m.in. z wykorzystaniem długopisów 3D, które zrobiły furorę.
Dużym powodzeniem cieszyło się także nasze „chemiczne” stoisko, na którym można było własnoręcznie wykonać pachnące mydełka lub pobawić się cieczą nienewtonowską.
Osoby lubiące rękodzieło artystyczne, mogły własnoręcznie wykonać wazonik i ozdobić go technikę zdobniczą Decoupage lub wykonać swoją bransoletkę.
Nie zabrakło również naszych szkolnych fantomów do udzielania pierwszej pomocy oraz rozdawanych poradników dla dzieci, dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, uczniom, rodzicom i wszystkim nauczycielom, którzy w tym ważnym dniu byli z nami i z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.