→→→

ul Zagłębiowska 25,
41-208 Sosnowiec

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY

Tegoroczne pożegnanie uczniów klas ósmych na długo pozostanie w naszej pamięci, gdyż miało charakter zupełnie inny niż wszystkie poprzednie. W pustej szkole tylko uczniowie jednej klasy, wychowawcy z klas 1-3 i 4-8, dwoje rodziców i oczywiście dyrekcja. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wymuszonych przez pandemię – maseczki, odległości, …. A mimo wszystko było i uroczyście i wzruszająco. Pani Dyrektor Beata Lubieniecka i wychowawcy pożegnali uczniów gratulując wyników na świadectwach i licznych osiągnięć w ciągu ośmiu lat nauki, życząc sukcesów i radości w kolejnych szkołach. Nie zabrakło oczywiście podziękowań dla rodziców za lata wspaniałej współpracy i pomocy Dyrekcji i nauczycielom dziękowali rodzice i uczniowie. Były wspomnieniowe prezentacje przygotowane przez wychowawców, które rozbawiły ale i wzruszyły absolwentów do łez. Uczniowie klas siódmych, którzy tradycyjnie żegnali starszych kolegów, w tym roku nagrali krótki film, w którym skierowali do nich ciepłe słowa pożegnania oraz przygotowali symboliczne upominki.

 

 

Zadedykowali im słowa piosenki:

„Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło to do przodu ,
Wciąż wyrywa głupie serce,
Ale to już było, znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło to naprawdę
Wciąż jesteśmy tacy sami…”