Informacja Dyrektora Szkoły

Na podstawie rozporządzenia MEN z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:  do 26 kwietnia szkoła realizuje zadania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

1. Realizujemy podstawę programową – zmodyfikowane programy nauczania.

2. Przysłane prace uczniów są sprawdzane i oceniane. Oceny wstawiamy do dziennika.

3. Uczniowie mogą rozwiązywać zadania w dowolnym czasie. Nie ma obowiązku wykonywania zadań natychmiastowo, gdy tylko znajdą się na dysku. Uczniowie odsyłają prace w nieprzekraczalnym terminie – do tygodnia.

4. Wykonane zadania mogą być odsyłane w dowolnie wybranej formie, np.:
a. Jako pliki edytora tekstu – wówczas nie wymagają drukowania
b. Jako zdjęcia wykonanych zadań – jeśli zostały wydrukowane
c. Jako skany wykonanych zadań – jeśli zostały wydrukowane

5. Wychowawcy, nauczyciele i pedagog szkolny pozostają w kontakcie z rodzicami i uczniami tak jak w ostatnich dniach – drogą mailową, przez dziennik elektroniczny, telefonicznie.

Beata Lubieniecka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29