Ostatnia aktualizacja 20 stycznia 2020 r.

BRALIŚMY UDZIAŁ W 28. FINALE WOŚP

12 stycznia, w niedzielny poranek, rozpoczęła się znakomita impreza, które organizatorem był Sztab WOŚP przy IX LO w Sosnowcu. W Hali MOSiR przy ul. Braci Mieroszewskich spotkali się wszyscy, którzy chcieli wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w tegoroczną akcję.

Już w sobotę 11 stycznia przygotowaliśmy nasze stoisko, które w niedzielę cieszyło się wielkim zainteresowaniem i tych małych i tych dorosłych uczestników finału. Była i zabawa i nauka. Ale przede wszystkim znakomita atmosfera. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również na scenie hali swoje talenty taneczno – wokalne.

Byliśmy w zagórskiej hali od pierwszej do ostatniej minuty - nauczyciele, rodzice, uczniowie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DYREKCJI, NAUCZYCIELOM, UCZNIOM I RODZICOM, KTÓRZY W TYM WAŻNYM DNIU BYLI Z NAMI I Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.