Ostatnia aktualizacja 9 stycznia 2020 r.

Odwiedziny w klasach I - III

Dzięki życzliwości Fundacji „Sfinks” - z pasją do dzieci, 12 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedził „Kris” – animator i wodzirej w towarzystwie sympatycznych współpracowników.

Elf i jego Śnieżynka przygotowali dla uczniów klas I-III bardzo aktywizujące animacje. Dzieci brały udział w grach i zabawach, którym nie było końca. Były tańce, śpiewy, elementy rywalizacji, malowanie na twarzy i rękach. Na zakończenie przybył gość specjalny – Święty Mikołaj, który zostawił symboliczne słodkości. Dzieciaki spędziły cudowny czas, czas aktywny i bardzo emocjonujący z ogromną dawką radości.

Z Krisem spotkamy się już niebawem …

Dziękujemy pięknie Pani Dorocie Juszczak – prezes Fundacji, za okazaną życzliwość i możliwość organizacji tego wydarzenia.

p. Sylwia Nowakowska