Ostatnia aktualizacja 7 stycznia 2020 r.

SPOTKANIE JASEŁKOWE

Zgodnie z tradycją, w grudniu, wychowankowie świetlicy środowiskowej „Tęczowa kraina” oraz grupy socjoterapeutycznej wraz z wychowawcami przygotowują spotkanie jasełkowe.

Podczas tego spotkania w dniu 11 grudnia 2019 roku dzieci zaprezentowały przedstawienie pt.: „Cicha noc!”. Z wielkim przejęciem wychowankowie rozpoczęli występ, witając wszystkich zaproszonych gości, wśród których znaleźli się pani inspektor Elżbieta Brzozowicz – Uwijała reprezentująca Wydział Zdrowia, dyrekcja szkoły i rodzice, którzy z wielką uwagą podziwiali grę aktorską swoich pociech. A było na co popatrzeć: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie i reszta świty. Wspaniale dobrane stroje, muzyka i teksty wiernie oddawały wydarzenia z Betlejem. Zawarte w programie treści, życzenia i śpiewane przez dzieci kolędy wytworzyły niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt. Wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek, a dzieci za tak pieczołowicie przygotowany program otrzymały świąteczne paczki ze słodyczami.

Mirosława Nowak
Joanna Auguścik