Ostatnia aktualizacja 18 października 2019 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

    2 września 2019 roku rozpoczęliśmy w pięknie odnowionej sali gimnastycznej nowy rok szkolny. Pan Mariusz Mike przedstawił nowego dyrektora szkoły, którym została w wyniku wygranego konkursu i decyzji Prezydenta Miasta Pani Beata Lubieniecka. Pani Dyrektor powitała uczniów, rodziców i nauczycieli zebranych na uroczystości i przedstawiła nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej szkole. Złożyła życzenia pomyślności, radości i sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2019/2020. Gościem honorowym na rozpoczęciu klas 1-3 była Pani Mirosława Kolwas-Soczyńska - Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu, która po nawiązaniu do rocznicy wybuchu II wojny światowej złożyła życzenia udanego roku szkolnego całej społeczności szkolnej a Pani Dyrektor powodzenia i osiągania sukcesów w kierowaniu szkołą. Zarówno klasy 4-8 jak i 1-3 rozpoczęły uroczystość odśpiewaniem pełnej wersji naszego polskiego hymnu.

p. Mariusz Mike
******************


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************


******************


******************


******************