Ostatnia aktualizacja 7 kwietnia 2019 r.

WYSTAWA "PEŁNA KLASA"
AUTORSTWA PANI JOANNY ROZWORSKIEJ

Dnia 1 kwietnia 2019 roku w naszej szkole otwarto wystawę fotograficzną autorstwa Pani Joanny Rozworskiej zatytuowaną "Pełna klasa".

Fotografia jest pasją Pani Joanny Rozworskiej od wielu lat. Do dzisiejszego dnia autorka wystawy zgłębia tajniki tej sztuki poprzez udział w wielu warsztatach i szkoleniach. Nie rozstaje się z aparatem fotograficznym, którego używa wydawałoby się w najmniej oczekiwanych momentach, aby uchwycić na zdjęciach postaci, przedmioty, chwile, które zamieniają się w magiczne, fotograficzne obrazy.

Zaprezentowana wystawa jest pomysłem samej autorki. Uwieczniła na niej dzieci, które już za kilka lat będzie można zestawić z ich nowymi zdjęciami na koniec szkoły podstawowej i zobaczyć jak się zmieniły.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Rozworskiej

Ewa Węgrzyńska