Ostatnia aktualizacja 7 kwietnia 2019 r.

MIĘDZYNARODOWA WYMIANA UCZNIÓW
W RAMACH PROGRAMU ERASMUS +

W dniach 25 – 29 marca 2019 roku nasza szkoła gościła grupę 30 uczniów i 14 nauczycieli ze szkół partnerskich z Portugalii, z Włoch, z Litwy, z Węgier i z Norwegii, które razem z naszą szkołą realizują w ramach programu Erasmus +, projekt „Let’s become Mathematicians, shall we?”

Wizyta miała głownie na celu wymianę doświadczeń związaną z nauczaniem matematyki w szkołach partnerskich. W trakcie jej trwania zaplanowano szereg spotkań, zajęć, warsztatów związanych z matematyką. Zajęcia te przygotowali nie tylko gospodarze wizyty czyli nasza szkoła, ale również goście.

Poniżej przedstawiamy relację z całego tygodnia.

Poniedziałek 25 marca 2019 r.

Wtorek 26 marca 2019 r.

Środa 27 marca 2019 r.

Czwartek 28 marca 2019 r.

Piątek 29 marca 2019 r.

Sobota i niedziela 30-31 marca 2019 r.

Składam serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły oraz Nauczycielom za wsparcie i pomoc okazaną podczas przygotowań do wizyty oraz w trakcie jej trwania.

Dziękuję Uczniom za zaangażowanie w zajęcia podczas pobytu gości oraz za stworzenie gościom takiej atmosfery w szkole, że mogli ono się czuć jak u siebie.

Bardzo dziękuję Rodzicom za  wsparcie jakie Państwo okazali, przyjmując u siebie naszych gości - uczniów ze szkół partnerskich. Dziękuję za okazane serce i gościnność.

Cała relacja fotograficzna do obejrzenia poniżej:

Koordynator projektu

Ewa Węgrzyńska