Ostatnia aktualizacja 15 marca 2019 r.

Dzień Otwarty w naszej szkole

Dnia 9 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasach pierwszych.

Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor Mariusz Mike. Następnie wszyscy obejrzeli krótkie przedstawienie pt. „Nasza szkoła”, w którym aktorami byli uczniowie klasy 3 a.

Po przedstawieniu, uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i udali się na zajęcia z robotyki, plastyczne, multimedialne zajęcia z języka angielskiego i sportowe.

Po ich zakończeniu, goście uczestniczyli w kolejnych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli – były to zajęcia matematyczne, komputerowe, geograficzne, biologiczne i chemiczne.

Podczas zwiedzania szkoły nasi goście mieli możliwość porozmawiania z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami i  pedagogiem szkolnym.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.

p. Sylwia Nowakowska
p. Mariola Jawień