Ostatnia aktualizacja 8 lutego 2019 r.

Rodzinny kulig w Istebnej

2 lutego 2019 roku grupa uczniów i rodziców pod opieką nauczycieli, wyjechała na kolejną rodzinną wycieczkę, tym razem do Istebnej. Wyjazd rozpoczął się od kuligu. Sanie, konie, dźwięk dzwoneczków i wymarzona zimowa aura jak na zamówienie. Czego można było chcieć więcej, zwłaszcza, że w Sosnowcu śniegu w sobotę nie było. W przerwie kuligu górale przygotowali nam ognisko na świeżym powietrzu. Były kiełbaski i pyszny chleb ze smalcem. Po kuligu zabawom na śniegu  na stoku Ośrodka Narciarskiego Złoty Groń nie było końca – bawiły się dzieci i bawili się dorośli. Było dużo śmiechu i zabawy w prawdziwie zimowej i rodzinnej atmosferze. Z Istebnej cala grupa przejechała do Wisły gdzie zwiedziliśmy Galerię Trofeów Adama Małysza. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości zebranych medali, pucharów. Nie była to ostatnia rodzinna wycieczka w tym roku szkolnym. Kolejna już w maju.