Ostatnia aktualizacja 11 lutego 2019 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Braliśmy udział w 27 finale WOŚP

13 stycznia, w niedzielny poranek, rozpoczęła się znakomita impreza, której organizatorem był Sztab WOŚP przy IX LO w Sosnowcu. W Hali MOSiR przy ul. Braci Mieroszewskich spotkali się wszyscy, którzy chcieli wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w tegoroczną akcję.

Już w sobotę 12 stycznia, przygotowaliśmy nasze stoisko, które jak się okazało cieszyło się podczas finału dużym zainteresowaniem.

Odwiedzający halę wzięli udział w zajęciach z robotyki, z wykorzystaniem robotów edukacyjnych Ozobotów oraz w zajęciach plastycznych, podczas których poznali technikę zdobniczą Decoupage.

Nie zabrakło również naszych szkolnych fantomów do udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również na scenie hali swoje talenty taneczno – wokalne. Rodzice naszych uczniów oraz darczyńcy, przekazali do sprzedaży na kiermaszu, który odbywał się w hali, swoje rękodzieło – biżuterię, maskotki i poduszki.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, uczniom, rodzicom i wszystkim nauczycielom, którzy w tym ważnym dniu byli z nami i z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

p. Ewa Węgrzyńska
******************


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************


******************


******************