Ostatnia aktualizacja 4 stycznia 2019 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

„Polska stajenka” dla rodziców, dziadków, znajomych 
wraz z rozstrzygnięciem konkursu dla rodziców

3 stycznia 2019 roku nasi uczniowie zaprezentowali rodzicom, dziadkom, znajomym przedstawienie świąteczne "Polska stajenka”. Zostało ono entuzjastycznie przyjęte przez bardzo licznie zgromadzoną widownię i nagrodzone gromkimi brawami.

Po przedstawieniu został podsumowany V Konkurs Plastyczny dla rodziców "Świąteczna choinka", który odbył się w grudniu. Rodzice wykonali 29 prac konkursowych, z których każda była inna, oryginalna, niepowtarzalna. Komisja wyróżniła wszystkie, w tym 10 szczególnie.

Każdy rodzic - uczestnik konkursu - otrzymał dyplom oraz symboliczną nagrodę.

p. Barbara Dec
p. Martyna Wajda – Kuryło
p. Ewa Węgrzyńska


******************


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************


******************