Ostatnia aktualizacja 12 listopada 2018 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Sukces uczennicy klasy VI B

W dniu 5 listopada 2018 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Reymonta 36 w Sosnowcu odbył się Finał Sosnowieckiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego organizatorem była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu, przy współpracy Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Staży Pożarnych RP w Sosnowcu oraz Urzędu Miasta Sosnowiec. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice  z klasy VI b – Paulina Sawecka i Weronika Sobocińska.

Celem organizacji turnieju było krzewienie i popularyzowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i pożarnictwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

W finale turnieju udział wzięło 44 uczniów z  22 placówek, proces eliminacji wyłonił pięciu zwycięzców, którym uroczyście wręczono dyplomy wraz z cennymi nagrodami rzeczowymi. Nie zapomniano również o pozostałych uczestnikach finału, których wyróżniono wręczeniem okolicznościowych upominków. Nagrody zostały ufundowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu oraz Urząd Miejski w Sosnowcu.  

Miło nam poinformować, iż Paulina Sawecka pokonała wszystkich uczniów i zajęła I miejsce w Sosnowcu i tym samym awansowała do finału wojewódzkiego. Jako nagrodę otrzymała dyplom i tablet.

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU

 p. Barbara Dec******************


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************


******************