Ostatnia aktualizacja 25 listopada 2018 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Wycieczka do Doliny Osikowej

Dnia 16 listopada 2018 roku uczniowie z klas 2a, 2b i 3a  wybrali się na wycieczkę do Osikowej Doliny w Koziegłowach na warsztaty artystyczne z wiórków drewna osikowego.

Uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji na temat rysu historycznego Osikowej Doliny oraz zostali zapoznani z pracą na naturalnym surowcu. Ta niebanalna forma edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych poprzez zabawę była dla nich nowym doświadczeniem i wspaniałą przygodą.

Oprócz wykonanych własnoręcznie wspaniałych dekoracji- choinki i mikołaja - uczestnicy przywieźli ze sobą niezapomniane wrażenia i pozytywną energię, jaką dał im czas spędzony w świecie kolorowych osikowych płatków.

p. Ewa Węgrzyńska

******************


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************


******************