Ostatnia aktualizacja 14 października 2018 r.

Erasmus + Teachers Training in Norway 24 – 28 IX 2019

W dniach 24 – 28 września 2018 roku nauczyciele naszej szkoły przebywali z wizytą w szkole Aspoy school w Ålesund w Norwegii. Teachers Training, bo tak nazywało się to spotkanie, odbywał się w ramach realizowanego projektu Erasmus + „Let’s become Mathematicians, shall we?” Celem wyjazdu było szkolenie nauczycieli i wymiana doświadczeń związana z nauczaniem matematyki. W czasie wizyty nauczyciele brali udział w zajęciach z matematyki w szkole oraz w Międzynarodowym Seminarium prowadzonym przez nauczycieli akademickich z Volda University College. Nauczyciele odwiedzili także Norweskie Centrum Kompetencji Morskich, które jest częścią Campus Ålesund i wzięli udział w zajęciach z robotyki i programowania. Ponadto nauczyciele każdej ze szkół partnerskich zaprezentowali innowacyjne metody pracy, które wykorzystują na lekcjach matematyki.

Uczestniczki spotkania
p. Barbara Dec - nauczyciel matematyki