Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018 r.

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE PROJEKTOWE NA WĘGRZECH

W dniach 28 V -01 VI 2018 roku nauczyciele naszej szkoły przebywali z wizytą w Debreczynie na Węgrzech. Był to krótkoterminowy wyjazd kadry szkolnej mający na celu podsumowanie rocznej współpracy, omówienie kwestii związanych z zarządzaniem projektem i jego wdrażaniem.
W wizycie udział wzięło trzech nauczycieli z naszej szkoły Panie Joanna Szczęsny – wicedyrektor szkoły, Ewa Węgrzyńska – koordynator projektu w szkole oraz Agnieszka Strózik – nauczyciel języka angielskiego.
W trakcie tego spotkania nauczyciele poruszali ważne dla nich kwestie, wyrażali opinie na temat współpracy i realizacji działań wyznaczonych w projekcie. Szczegółowo omówione zostały kwestie rozpowszechniania rezultatów projektu oraz sporządzania raportu pośredniego. Podczas pobytu w szkole nauczyciele obserwowali zajęcia z matematyki na różnych szczeblach edukacji.