Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018 r.

DZIEŃ OTWARTY

Dnia 3 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, na który zostali zaproszeni przyszli pierwszoklasiści oraz ich rodzice. Uczniowie obecnych klas trzecich przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek występy artystyczne, po których odbyło się spotkanie z Dyrekcją Szkoły oraz nauczycielami. Goście zostali zapoznani z bazą dydaktyczną naszej placówki oraz mieli okazję obejrzeć każdą z sal lekcyjnych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych przez nauczycieli zajęciach, a mianowicie: w zajęciach językowych, multimedialnych i z robotyki, zajęciach ruchowych i w konkursie plastycznym. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał certyfikat oraz słodki upominek. Trzymamy kciuki za naszych przyszłych pierwszoklasistów, do zobaczenia we wrześniu:-)

p. Mira Abramek