Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

OLIMPUS

     10 stycznia 2018r. odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego Olimpus. Wzięło w niej udział 28 uczniów naszej szkoły z klas 4-7. Najlepszy wynik w naszej szkole oraz dyplom laureata otrzymał uczeń klasy 7a Patryk Wilkołek. Wśród klas czwartych najlepszy wynik w szkole uzyskał Miłosz Rozwał z klasy 4a, wśród klas piątych Marcel Brudnicki z klasy 5a i wśród klas szóstych Wiktoria Warowny z klasy 6a.

Gratulacje dla wszystkich uczestników olimpiady!

p. Agnieszka Strózik


******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************