Ostatnia aktualizacja 26 stycznia 2018 r.

Sukces uczniów klasy II a

Uczniowie klasy II a od września 2017 roku biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie „Uczymy dzieci programować”, którego organizatorem jest Firma Edusense.

W ramach tego projektu klasa II a dwukrotnie przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu, który związany był z kodowaniem i programowaniem i dwukrotnie uczniowie zdobyli wyróżnienie. Jako nagrody otrzymali robota edukacyjnego oraz zestaw materiałów do pracy na zajęciach szkolnych.

Jest to duży sukces dla uczniów, gdyż w każdym konkursie wzięło udział kilkaset szkół z całej Polski.

Warto nadmienić, że udział uczniów klasy II a w tym Ogólnopolskim Projekcie, jest uzupełnieniem realizowanej w tej klasie od września 2016 roku trzyletniej Innowacji Pedagogicznej „Mali mistrzowie programowania”.