Ostatnia aktualizacja 29 grudnia 2017 r.

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE
i Dzień Wigilijny

Ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia to tradycyjnie w naszej szkole dzień niezwykle uroczysty. W każdej klasie rodzice przygotowali poczęstunki na klasowe wigilie, podczas których uczniowie i nauczyciele składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Istotnym punktem dnia wigilijnego w naszej szkole było wspólne kolędowanie przygotowane przez kl. IVc i p. Agnieszkę Kokot, które było wprowadzeniem i przeniesieniem się do „Betlejem” – pozwoliło nam przenieść się tam przedstawienie świąteczne JASEŁKA – które w tym roku szkolnym zostało przygotowane przez uczniów klasy III b i IV b pod opieką p. Martyny Wajdy – Kuryło i p. Beaty Nowak – Dziudzi. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie Jasełek, całej społeczności szkolnej życzenia świąteczne złożył Pan Dyrektor Mariusz Mike, a uczniowie z klasy III b wręczyli nauczycielom drobne upominki.

p. Martyna Wajda - Kuryło
p. Beata Nowak - Dziudzi