Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Turniej piłkarski "Czerwona kartka dla dyskryminacji - grajmy razem"

W dniu 6 października 2017 r. w hali sportowej Amatorskiego Klubu Sportowego "Niwka" odbył się organizowany przez policjantów Komisariatu Policji IV w Sosnowcu oraz Zagłębie Sosnowiec turniej piłki nożnej halowej. Oprócz drużyny policjantów Komisariatu Policji IV w turnieju wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych Nr 11, 15, 21 i 29.

Drużyna w składzie: Sebastian Chudyka, Izabela Sas, Szymon Bogunia, Arek Mącznik, Konrad Gazda, Daniel Dopierała, Oliwier Wąsowicz, Michał Waleczko, Seweryn Maj-Czudecki, Michał Czernecki wywalczyła I miejsce.

p. Ewa Konieczna

******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************