Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018 r.     

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Władysława Broniewskiego w Sosnowcu

Lekcja biblioteczna klasy 6 b

Dnia 03 października klasa VI b brała udział w lekcji „Piszemy scenariusz teatralny”. Zajęcia odbyły się w Bibliotece Miejskiej na ulicy Kalinowej. Pani Aneta poprowadziła warsztaty multimedialne, a uczniowie w grupach pisali swoje własne scenariusze. Następnie poszczególne grupy prezentowały swoje prace. Kolejna lekcja biblioteczna dla klasy VI b odbędzie się w listopadzie. Tym razem uczniowie będą pisali scenariusz słuchowiska radiowego. Wszyscy uczniowie za wspaniałą pracę otrzymali słodki poczęstunek.

p. Aleksandra Szczepanik
******************

Szkoła Podstawowa
nr 29
w Sosnowcu
ul. Zagłębiowska 25
41-208 Sosnowiec
tel/fax: 032 2992163
sp29@sosnowiec.edu.pl

******************

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29

******************

Szkoła Promująca Zdrowie

******************

Spółdzielnia Uczniowska "Łakomczuch"

******************